Положения Cтудентського Парламенту ГІІМ

План роботи Студентського Парламенту у проведенні загальноінститутських заходів на 2021-2022 навчальний рік

Ніколи не замислювався над тим, чим насправді займається Студентський Парламент?

Члени Студентського Парламенту Горлівського інституту іноземних мов Олександр Борисенко (в.о. Голови Студентського Парламенту), Олена Линник (заступник голови Студентського Парламенту з питань добробуту та співтовариства) та Аліна Нікітіна (заступник голови Студентського Парламенту з питань міжнародного співробітництва) пояснюють, чому Студентський Парламент – це більше, ніж просто слово, і чому вона взагалі існує:

  1. Дати студентам голос

«Студенти – це об’єднання. Кожен студент автоматично є його членом, і без тебе ми не існували б», – каже Олена.

«Студентський Парламент (СП) працює так само, як і профспілка на робочих місцях. Ми виступаємо за права своїх членів – ваші права – і лобіюємо ключові ваші інтереси, доводячи їх до відома кожного члена колективу нашого інституту. Ми є собою представниками Ваших інтересів. Якщо ви вважаєте, що в нашому інституті потрібно щось удосконалити або переглянути принципи певної політики, дайте знати про це представникові нашої СП», – додав Олександр.

  1. Забезпечити студентам насолоду від заходів та розширити їх кругозір

«У нашому СП є відповідні департаменти, які допомагають організовувати студентську діяльність у межах інституту чи в гуртожитку. Вони стануть твоїм першим портом дзвінка, щоб допомогти тобі дізнатися, що пропонується. Ми організовуємо вихідні поїздки та заходи впродовж навчального року. Ми можемо навіть допомогти студентам реалізувати ініціативу створення власного товариства чи клуб», – каже Аліна.

  1. Надати студентам можливість отримати доступ до потрібних порад

«Студентський Парламент завжди може дати пораду, якщо йдеться про такі речі, як наприклад, проживання студентів у гуртожитку, а також запропонувати вам індивідуальне представництво, якщо у вас є нарікання до інституту чи до власника квартири, яку ви винаймаєте», – каже Олександр.

Олена додає: «Студент також можете зателефонувати до представника з СП за будь-якою порадою, і ми підкажемо, спрямуємо до відповідальної особи, у сфері компетенцій якої є розгляд вашого питання, щоб поговорити про фінанси, психологічну допомогу та добробут, проживання та академічну підтримку».

  1. Сприяти розвитку у студентів нових навичок та урізноманітнити своє резюме

Аліна каже: «Активна роль у роботі СП – це хороша практика розвинути свої ділові та комунікативні навички. Багато хто з членів Студентського Парламенту ГІІМ продовжують займатися політикою або стають ключовими особами у сфері реалізації соціальної політики та бізнесу. Якщо ви балотуєтесь і обираєтесь як член СП, ви отримаєте певну підготовку з набуття усіх необхідних вам навичок, а також можливостей для розвитку. Члени СП представляють студентів ГІІМ на місцевих та всеукраїнських заходах, тому ви можете практикувати свої навички роботи, реалізуватись у тій сфері, що цікава для тебе, і в якій ти, за власним переконанням, маєш бути корисним!».

  1. Познайомити студентів з новими людьми

«Ви можете обирати, наскільки бажаєте реалізуватися у нашому парламенті, – каже Аліна. – Ви можете використовувати це як єдине вікно, щоб дізнатись про товариства та клуби, брати участь у кампаніях, що проводять або навіть бути постійним членом СП, щоб допомогти нам у важливій справі. Це повністю залежить від вас».

Олександр додає: «Так чи інакше, це чудовий спосіб познайомитися з новими людьми. Я вперше познайомився з Оленою та Аліною через спільну участь у заходах, які проводяться СП та доручення до сфер їх діяльності. Відтоді, ми стали гарними друзями і зрозуміли, що спільна робота працює на вищий результат. Це підштовхнуло нас до рішення про активне членство в СП, і от тепер ми потужна команда голови та заступників СП ГІІМ».

«Зараз багато друзів, яких я знайшла тут, вийшли з лав СП після випуску, але ми залишились ще на рік, щоб продовжити спільно налагоджену роботу в СП, знаходити нових однодумців, навчати їх тому, чому раніше навчили нас наші старші друзі. Ми налагодили зв’язки з ЗВО м. Бахмута та регіону й іншими національними університетами країни і, як результат, маємо ще більше друзів і контактів. Тож ваша Студентський Парламент – це голос від імені всіх студентів, шанс покращити всі ланки життєдіяльності нашого інституту , а також фантастичний соціальний досвід».


Мрієш вступити до наших лав? – Швидше заповнюй пропоновану анкету!

Хочеш дізнатися ще більше про те, як ми працюємо? – Читай наше Положення!

У тебе є ідея для заходу або ти хочеш запустити якийсь проєкт? – Заповнюй анкету, поділися з нами своєю ініціативою, а ми допоможемо її реалізувати!

Залишилися питання? – Можеш писати нам!