Ласкаво просимо до Студентського Парламенту Горлівського інституту іноземних мов!

Ми є вищою ланкою Студентського самоврядування нашого вишу. Під керівництвом студентів, що підтримуються волонтерами та науково-педагогічними працівниками, ми прагнемо домогтися того, щоб ваш час в університеті був найкращим; наскільки це можливо – щоб він був корисним, повноцінним та незабутнім.

Всі студенти автоматично стають членами Студентського Парламенту – живої спільноти понад 1000 осіб – щойно вони стають нашими студентами. Як член Студентського Парламенту, ви маєте право на всі наші пропозиції та можливості, включаючи спорт, товариства, волонтерство та представництво.

Незалежно від вашої пристрасті чи зацікавленості, враховуючи можливості вашого бюджету часу чи досвіду запевняємо: не можна знайти простішого шляху, щоб долучитися до діяльності в Парламенті студентів – у нас завжди є щось для кожного:

Студія сучасного танцю «Ritmix»

Спортивна студія “Атлет” та секція пінг-понгу

Студія художньої творчості “АртХаос”

Speaking Club з мов (англійська, французька, іспанська та німецька)

Музична студія «Lampa Music»

Ми також надаємо академічне представництво. Завдяки нашому департаменту освіти та десяткам представників студентів ми пропонуємо підтримку, коли вам потрібно, щоб вас почули, та робимо так, щоб ви почуватися як удома. Спілка студентів завжди тут для вас.


Записатися до будь якої студії, задати питання, виказати свої побажання або пропозиції , ви можете у формі

Детальніше в Instagram

Ми з нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами найближчим часом!