Студентський Парламент ГІІМ прагне бути визначною всіма студентами як невід’ємна частина їхнього студентського життя в ГІІМ.

Ми прагнемо забезпечити позитивний, якісний досвід студентів в інституті за посередництва Парламенту. Крім того, ми хочемо надати студентам можливості для подальшого професійного зростання їх умінь та здібностей як у волонтерській діяльності так і на рівні членства у СП чи певної студентської групи або як тимчасового члена команди студентського колективу.

Зрештою, наша місія – представляти, надихати та підтримувати наших членів, щоб вони активно формували студентське життя і, таким чином, відповідали нашим цінностям.

Все, що ми робимо у СП ГІІМ, орієнтується на наші 7 основних цінностей:

Турботливість
Ми ставимо своїх студентів на перше місце, підтримуючи їх на кожному етапі їх подорожі.

Натхненність
Ми використовуємо нашу унікальні стосунки з членами наших студентів, щоб надихнути їх на досягання своїх цілей.

Згуртованість
Ми об’єднуємо наших студентів навколо їх загальних для отримання спільних переваг.

Система взаємодії
Парламент очолюється студентами, керується студентськими рішеннями і підзвітна їм за все, що вона робить.

Поважність
Ми визнаємо свої відмінності: поважаючи різноманітність наших студентів, співробітників та інших зацікавлених осіб, ми розвиваємо інклюзивну спільноту.

Сміливість
Ми будемо чіткими та рішучими у своїх рішеннях, впевненими у своїх поглядах та сміливими у своїх діях.

Відповідальність
Ми завжди будемо прагнути зрозуміти потреби більш широкого членства студентів, переглядаючи наш підхід до вдосконалення нашої пропозиції.
Ви можете дізнатися більше про те, як ми прагнемо реалізувати місію, дотримуючись наших цінностей, прочитавши нашу Стратегію.