Студентським Парламентом керує Президія, у складі СП функціонує 7 департаментів:

ПРЕЗИДІЯ
Президія складається з Голови Студентського Парламенту та двох заступників. Департамент виконує функції голови студентської парламенту. Він підтримує обізнаність із загальними та основними проблемами, що стосуються студентів, керує розвитком Студентського Парламенту та контролює загальне адміністрування.

СЕКРЕТАРІАТ
Секретаріат забезпечує вільне спілкування та виконання всіх заходів. Секретаріат допомагає в процесі прийняття рішень, керованого Президією, виконує вказівки Президії, досліджує та координує хід роботи всіх підрозділів Студентського Парламенту. Секретаріат залучається до розробки та моніторингу виконання внутрішніх правил, а також координує регулярне подання, реєстрацію та режим роботи усього Парламенту.

ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ
Департамент фінансів займається фінансуванням та фінансовою підтримкою всіх заходів Студентського Парламенту, спрямованих на фінансову самостійність. Фінансовий звіт Парламенту регулярно оприлюднюється та подається як загальнодоступний у газеті «Weekly Prophet».

ДЕПАРТАМЕНТ ЗВ’ЯЗКІВ З ГРОМАДСКІСТЮ
Новий департамент зв’язків з громадськістю, утворений об’єднанням департаменту реклами та медіа, присвячений створенню бренду та вітального іміджу Студентського Парламенту. Департамент надає звіти про новини інституту та Студентського Парламенту на веб-сайті ГІІМ та всіх платформах соціальних мереж (Instargam, Facebook), а також підтримує зв’язки із засобами масової інформації щодо визначних подій інституту та студентського життя.

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ
Департамент освіти допомагає студентам у навчальному процесі та кар’єрному розвитку. З метою «освоєння як китайського, так і західного навчання» департамент освіти проводить різні заходи, включаючи лекції, тренінги та панелі обміну досвідом.

ДЕПАРТАМЕНТ СТУДЕНТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
Департамент студентської діяльності організовує різні культурно-розважальні та спортивні заходи (включаючи щорічну вечірку на Хелловін, новорічний бал, дебют першокурсника, Міс та Містер ІНЯЗ та всі спортивні змагання), а також здійснює підготовку до загальноміських змагань або заходів, в яких бере участь Студентський Парламент.

ДЕПАРТАМЕНТ МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН
Департамент міжнародних відносин – це новостворений Департамент, який організовує певні механізми з метою інформування студентів про особливості організації практики у таборі, компанії або організації; знайомлять з конкурсними процедурами; проводять консультації про можливості проходження стажування, вимоги, що висуваються до кандидатів. Зараз на веб-сайті ГІІМ та всіх платформах соціальних мереж планується створення окремого підрозділу Студентського Парламенту – «Проекти, конкурси та гранти», де кожен може ознайомитися з існуючими конкурсами, грантами, стажуваннями та практиками за кордоном, обрати та здійснити свою мрію. Процедура оформлення документів, написання CV, резюме та мотиваційного листа відбувається безпосередньо за допомогою підтримки Департаменту міжнародних відносин.